O nás

Od roku 1998 rozvíjame naše poznatky a skúsenosti v sortimente garážových brán, ku ktorým pribudli i priemyselné brány, domové, vnútorné i viacúčelové dvere, pohony a príslušenstvo. Aj vďaka dlhoročným skúsenostiam našich pracovníkov môžeme s hrdosťou potvrdiť, že patríme k najväčším autorizovaným predajcom značky Hörmann na Slovensku.

Za túto dobu sme montovali už nespočetné množstvo sekcionálnych, výklopných a iných garážových brán na privátne objekty, ako aj vstupné oceľové alebo hliníkové domové dvere. Spojazdnili sme posuvné, otváravé jedno- i dvojkrídlové brány. Ako dodávatelia týchto výrobkov sme sa zúčastnili tiež niekoľkých projektov výstavby priemyselných parkov, administratívnych a obchodných budov v rámci SR a v zahraničí ako napr. AUDI PARK-Maďarsko, PEEK & CLOPPENBURG-Rakúsko, DUSLO Hasičská stanica-Šaľa, SCHINDLER-Dunajská Streda, WEBASTO-Veľký Meder, REZIDENCIA DRAŽDIAK-Bratislava, MEVIS-Šamorín, PARKOVACÍ DOM-Hlohovec a mnoho ďalších.

V našich showroomoch Vám ponúkame odborné poradenstvo, spracovanie cenovej ponuky na mieru i predaj príslušenstva a nájdete tu aj funkčné vzorky dverí a brán, ktoré si tak môžete obzrieť ešte pred Vašim rozhodnutím. Pred každou objednávkou a montážou je pre nás samozrejmosťou vykonanie technickej obhliadky na mieste stavby na ujasnenie technických záležitostí, ako i priblíženie potrebných informácii pre prípravu stavebného otvoru.

Okrem predaja a montáže nových brán a dverí, Vám ponúkame i servis na už zakúpené produkty a predaj a montáž náhradných dielov na objednávku.

Keďže ku garážových bránam a pohonom neodmysliteľne patria i vonkajšie vjazdové brány, bráničky a oplotenia, ponúkame našim zákazníkom i tento sortiment. Okrem predaja polotovarov a bránových systémov sa zaoberáme aj vlastnou kovovýrobou. Stačí, ak nás na ktorejkoľvek prevádzke navštívite alebo nám zavoláte s Vašou predstavou a naši skúsení pracovníci Vám na základe obhliadky vytvoria cenovú ponuku a vizualizáciu na mieru.

S úctou,
B.Albert - konateľ spoločnosti