Vytvoriť vizualizáciu

Rolovacie garážové brány – Klenot garážových brán

Nemáte priestor pred garážou, vo vnútri garáže a nemôžete využiť posuvnú a sekcionálnu garážovú bránu? V takom prípade sú brány RollMatic presne pre vás!

, DIAMAT, s.r.o.

Rolovacie garážové brány – Klenot garážových brán

Bezpečnosť a kvalita

Rolovacie brány Hörmann RollMatic sú vybavené dvojitými ťažnými pružinami, dvojitými drôtenými lanami, integrovanou mechanickou poistkou a mnohými ďalšími bezpečnostnými prvkami. Vďaka týmto systémom sa nemusíte báť, že by brána samovoľne spadla a niekoho zranila.

Brána je skvele chránená aj proti násilnému vlámaniu a proti opotrebovaniu súčiastok pri procese navíjania. Nemusíte sa báť ani silného vetra, ktorý by mohol vašu bránu vylomiť. O to sa postarajú sériové veterné kotvy.

Komfortné ovládanie je samozrejmosťou

Ako všetky typy garážových brán od spoločnosti Hormann, aj rolovacie brány sú vybavené moderným rádiovým systémom BiSecur. Ten môžete pohodlne ovládať oceneným ručným vysielačom. S tým je ovládanie vašej brány skutočná hračka. Vďaka ťažným pružinám je však možné bránu jednoducho otvárať aj ručne.

Úsporný spôsob otvárania

Rolovacie garážové brány RollMatic sú výnimočné svojou úsporou priestoru v garáži aj pred ňou. Brána sa otvára smerom nahor, kde sa kompaktne zroluje. Vďaka tomu vám ostáva priestor pod stropom voľný, napríklad pre uskladnenie náradia.

Tento typ garážovej brány sa dá nainštalovať skutočne do každej garáže. Jej veľkosť, tvar otvoru a priestor pred ňou a v nej nehrajú žiadnu rolu.

Nezabúdame na dizajn

Všetky garážové brány od spoločnosti Hormann sú známe svojím moderným dizajnom. Na výber máte až 11 rôznych farieb a dve zaujímavé povrchové úpravy. Ponúkame aj možnosť hladkej povrchovej úpravy, inštaláciu vetracej mriežky, rôzne druhy presklenia a vzhľadovo rovnaké vedľajšie dvere pre ešte komfortnejší vstup do garáže.

Vytvorte si vizualizáciu Vašej novej brány

Pomocou konfigurátora brán si môžete vytvoriť vizualizáciu Vašej novej garážovej brány.

Vytvoriť vizualizáciu

Súvisiace blogy

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

03.01.2017

Stalo sa vám niekedy na prechádzke s rodinou, že vás na nových uliciach okrem krásnych domov fascinovala aj zaujímavá garážová brána? Vzhľad je síce d ...

Zazimovanie motorky v garáži – na čo nesmiete zabudnúť?

Zazimovanie motorky v garáži – na čo nesmiete zabudnúť?

14.12.2016

Naše milované motorky sú (nanešťastie) sezónna záležitosť. Niektorí šťastlivci majú možnosť jazdiť na svojej milovanej enduro mašine aj po celý rok. P ...