Konfigurovať bránu

Aké typy automatických garážových brán ponúkame?

Kúpili ste si nové auto, postavili ste preň modernú garáž a nechcete to celé pokaziť nevhodným výberom garážovej brány? Vyberte si z ponuky garážových brán značky Hormann. Ponúkame vám prehľad o našom základnom sortimente.

, DIAMAT, s.r.o.

Aké typy automatických garážových brán ponúkame?

Sekcionálne garážové brány

Bezpečné, jednoduché, komfortné a moderné. Tento typ brán je medzi našimi zákazníkmi skutočne obľúbený. Sekcionálne garážové brány od spoločnosti Hormann vám okrem svojej kvality ponúkajú aj veľký výber rôznych vyhotovení.

Posuvné sekcionálne garážové brány

Tento typ garážovej brány funguje na podobnom princípe ako klasické sekcionálne garážové brány. Narozdiel od nich sa však neotvára smerom nahor, ale do strany – popri vnútornej stene vašej garáže. Vďaka tomu ušetríte miesto pod stropom garáže, ktorý tak môžete využiť na iné účely.

Výklopné garážové brány

Brány s menom Berry sú klasické výklopné garážové brány. V našej ponuke máme viac ako 20 rôznych modelov z dreva a z ocele. Z nášho sortimentu si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník vysnenú bránu presne podľa svojich predstáv.

Rolovacie garážové brány.

Klenot medzi garážovými bránami. Rolovacie garážové brány ponúkajú maximálnu úsporu vzácneho priestoru pred garážou a v nej. Garážové brány Rollmatic vám pri vjazde do garáže dovolia zájsť až priamo pred garáž a ušetria vám miesto po stenách garáže a pod jej stropom. V garáži vám tak ostane viac miesta pre regály, osvetlenie a uskladnenie náradia.

Poradíme, pomôžeme

Bez ohľadu na to, ktorú garážovú bránu si vyberiete, nemusíte sa báť žiadnych problémov s jej funkčnosťou. Všetky brány disponujú najmodernejšími pohonmi garážových brán a sú dodávané s komfortným diaľkovým ovládaním. Pri výbere brány vám vždy ochotne pomôžeme, no nezabudnite navštíviť aj náš blog pre viac informácií o konkrétnych produktoch od spoločnosti Hormann.

 

Nakonfigurujte si svoju bránu

Nakonfigurujte si svoju bránu

Zostavte si garážovú bránu podľa Vašich predstáv v našom konfigurátore sekcionálnych brán.

Konfigurovať bránu

Súvisiace blogy

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

Veľké upratovanie vo vašej garáži? Vyhoďte všetko nepotrebné!

04.04.2017

Vo väčšine prípadov garáže neslúžia ako parkovisko, ale ako skladisko starých a nepotrebných vecí. Garáž má slúžiť predovšetkým na parkovanie, vďaka č ...

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

Veľké upratovanie garáže. Na čo nesmiete zabudnúť?

09.02.2017

Otvárate po zime svoju garáž, plní očakávaní sa tešíte na ďalšiu sezónu na milovanom aute alebo motorke, no po rozsvietení svetla sa vo vás nahromadil ...

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

Ako spoznáte dobrú garážovú bránu?

03.01.2017

Stalo sa vám niekedy na prechádzke s rodinou, že vás na nových uliciach okrem krásnych domov fascinovala aj zaujímavá garážová brána? Vzhľad je síce d ...

Zazimovanie motorky v garáži – na čo nesmiete zabudnúť?

Zazimovanie motorky v garáži – na čo nesmiete zabudnúť?

14.12.2016

Naše milované motorky sú (nanešťastie) sezónna záležitosť. Niektorí šťastlivci majú možnosť jazdiť na svojej milovanej enduro mašine aj po celý rok. P ...